כתבי השירות שלנו

מהו כתב שירות?

כתב שירות הוא מנוי המאגד בתוכו שורה של טיפולים ותנאים, כמו למשל שירותי רפואה פרטית, טיפולים וטיפולים משלימים במגוון צרכים רפואיים.

מה היתרונות של כתב שירות?

לכתב שירות יש שורה של יתרונות משמעותיים לצרכנים, על פני מצב שבו הם נדרשים לרכוש את השירותים בעצמם ובנפרד, במיוחד כשהתרחש אירוע בריאותי.

שירותים שלא זמינים בביטוחי בריאות – פינוי באמבולנס פרטי, רופא אונליין או רופא עד הבית, הם רק חלק מהתנאים של כתבי השירות של Medicare.

ללא הגבלות ותנאים – ככל שמדובר בכתב השירות של Medicre הרי שבראש ובראשונה שירותי הרפואה הפרטית ניתנים ללא הגבלת גיל, ללא החרגות ובכל מצב רפואי. זהו יתרון משמעותי מאוד, היות בעולמות הביטוח אין זה תמיד המצב.

 כתב השירות של Medicare בולט בזמינות גבוהה של טיפולים במוסדות הרפואה הטובים בישראל. אלה לא תמיד נגישים לצרכנים או שהם לא תמיד מכירים או יודעים, במוסדות הנכונים והמקצועיים לצרכים הרפואיים שלהם.

 

כתבי השירות של MediCare מאפשרים לכל אחד ואחת מכם גישה ל:

  1. רופאים המומחים ביותר בתחומם, ללא תורים והמתנות.
  2. סל הבדיקות, האבחונים והטיפולים הרחב והמקיף ביותר שקיים כיום בישראל.
  3. שירותי רפואה דחופה: רופא עד הבית ושירות פינוי באמבולנס 24/7.
  4. שירותי רפואה מרחוק בזמינות מיידית: ייעוץ רפואי טלפוני 24/7.
 

ע"י מילוי פשוט ומהיר של כתבי השירות שלנו, תוכלו לקבל את השירות הרפואי הטוב ביותר עבורכם, ללא עיכובים, טרטורים או מילוי טפסים מסורבלים.

MediCare מאמינה שהאמרה שכל בני האדם נולדו שווים, נכונה על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בבריאות שלנו. לכן, החלטנו שההצטרפות לשירותי הבריאות שלנו, תהיה ללא מגבלת גיל או מצב רפואי, וללא צורך בחיתום רפואי או הצהרת בריאות.

השירותים הרפואים שאנו מעניקים נועדו להעניק לכם שירות משלים לביטוח הבריאות הממלכתי, שמוענק לכם במסגרת החברות בקופת החולים, והוא כולל סל שלם של בדיקות, טיפולים, אבחונים ושירותים שלא כלולים בו, כגון: כל בדיקות ההריון הקיימות, בדיקת סקר סרטן, בדיקות אבחנתיות, כגון: C.T  ו-M.R.I בזמינות כמעט מיידית, ועוד.

וכל זה בעלות חודשית נמוכה ושווה לכל כיס, שהותאמה לכל שכבות האוכלוסייה.

"MediCare  – כתב שירות מושלם. לכולם.

medicare - מדיקר

הגשת תביעה אונליין

להגשת תביעה אונליין יש למלא את כל השדות

רגע לפני שאתם מפספסים את ההזדמנות להצטרף ל-MediCare, השאירו פרטים ותהנו משירותי בריאות מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר

הפנייה התקבלה בהצלחה, נחזור אליכם בהקדם.